שלום אורח
עכשיו בפורומים:
טלאי העברית 2024 - בקרוב!

הכירו את NewTrip: הדור הבא של תכנון הטיולים

טסים לחו״ל? אפליקציית NewTrip תעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם. פשוט בוחרים את היעד, התקציב וההעדפות האישיות, ונותנים ל-AI של NewTrip לתכנן את המסלול המושלם.
מוזיאונים? חופים? חיי לילה? כל מסלול שנוצר על ידי מערכת ה-AI המתקדמת יהיה מותאם באופן אישי להעדפותיך, מה שמבטיח שכל טיול יהיה ייחודי לגמרי.

הורידו עכשיו בחנות האפליקציות:

https://asifapps.com/newTrip
קנה את Football Manager 2024 - משחק המנג'ר החדש!
קנה בחנות SEGA
קנה בחנות Steam
קנה בחנות Epic
FM 2024 - כל החידושים והתמונות הוראות להפעלת המשחק
המשחק ישוחרר ב-24/11
טלאי העברית 2016 ישוחרר להורדה בהמשך החודש - צפו לעדכונים באתר! -3444 ימים, -17 שעות ו--39 דקות!
תחרות "בלוג השנה 2017" יצאה לדרך - לחצו ובחרו את כותב הבלוג המצטיין שיזכה בעותק מקורי של FM 2018!
פייסבוק
מדריך לטקטיקה פשוטה
נמאס לכם מטקטיקות מסובכות? רוצים טקטיקה פשוטה ומוצלחת? במדריך זה נסביר כיצד להשיג כזו
נכתב ע"י: raulzur | בתאריך: 19/07/2011 | צפיות: 5374
קטגוריה: טיפים | משחק: Football Manager 2011
תהליך יצירת טקטיקות במשחקי Football Manager גורם לדיונים רבים באתרי המנג'ר.
אם גם לכם נמאס מטקטיקות מורכבות ומסובכות ואתם רוצים ליצור טקטיקה פשוטה ולהצליח איתה - זה המדריך בשבילכם.
נלמד אתכם מה המשמעות של כל אחת מההוראות הטקטיות שניתן לתת לשחקנים ב-Football Manager 2011.בכל פעם שאני יוצר טקטיקה חדשה, תמיד חשוב להתאים את הטקטיקה לשחקני הקבוצה הקיימים. למה? כך הטקטיקה לא תגרום למועדון שלך לפשוט את הרגל.
במקום לקנות 11 שחקנים חדשים שיתאימו לטקטיקה, אתה יכול לקנות רק 2 או 3 שחקנים כדי לשפר את הסגל שכבר יש לך. אז דבר ראשון, תסתכל על הקבוצה שלך ותנסה להעריך מהן נקודות החוזק והחולשה של השחקנים שלך. בכל טקטיקה שנוצרת צריכה להיות שאיפה של איזון, בדרך כלל של פיצול 5/5, כלומר 5 שחקנים שמשחקים קדימה כדי ליצור ולכבוש שערים, ו-5 השחקנים האחרים שנותרים אחורה, כדי למנוע ספיגות.
לכן, אתה יכול להתחיל מיד עם הכניסה לקבוצה, להתחיל לעצב את המערך שלך סביב השחקנים בסגל.עכשיו כדאי להיזהר, פה זה נעשה מסובך יותר.
הדבר הבא שאתה צריך לשאוף לעשות הוא להקצות לכל אחד מהשחקנים Role (תפקיד). חשוב מאוד לבדוק את היכולות של כל שחקן לפני הקצאת התפקיד ואז למצוא את התפקיד המושלם עבורו, בהתאם ליכולות (לחיצה על שורת השחקן תציג את היכולות שלו באותו מסך).
כשאתה עושה את זה, חשוב לשמור על איזון, תזכור שאנחנו שואפים לפיצול של 5/5, כלומר 5 שחקנים מקדימה ו-5 מאחור. לא כל השחקנים יתאימו לסוג כזה או אחר של הטקטיקה (הגנה/התקפה), במקרה כזה אתה צריך להשתמש בתפקיד Support (תמיכה) המייצג שלב בין ההתקפה וההגנה.אנחנו עכשיו בחצי הדרך כדי ליצור את הטקטיקה החדשה שלך. בחרת 11 שחקנים ובחרת לכל אחד מהם תפקיד, כל מה שנשאר לעשות זה לשנות דרך מסך "הוראות הקבוצה" את כל הפרטים הקטנים שאתה לא מרוצה מהם. ברגע שאתה עובר ללשונית של "הוראות הקבוצה" (Team Instructions), מופיעה רשימה מפחידה של אפשרויות שונות, אז אין מה לפחד - נעבור עליהן כעת ונסביר את המשמעויות של כל אחת מהן.

גישה - האפשרויות שלך בקטגוריה הזו הן: קשיחה מאוד, קשיחה, מאוזנת, גמישה וגמישה מאוד.
הגדרה זו תקבע עד כמה השחקנים יהיו נאמנים רק לתפקיד המקורי שלהם.
לדוגמה, אם תבחר גישה "קשיחה מאוד", השחקנים שלך יבצעו משימות רק בתחום שלהם - שחקני הגנה יתמקדו רק בהגנה, שחקני קישור יתמקדו רק באמצע, ושחקני התקפה יתמקדו רק בהתקפה. אם זה ההפך, גישה גמישה מאוד, כל שחקן ינסה לעזור גם בהתקפה וגם בהגנה בשלבים השונים של המשחק ככל האפשר.אסטרטגיית פתיחה - האפשרויות הן: בונקר, הגנתית, מתפרצות, מאוזן, שליטה בכדור, התקפית וסופר התקפית.
הגדרה זו משפיעה על אופי המשחק של הקבוצה שלכם.
מתחילים עם בונקר, שזו אסטרטגיה סופר הגנתית כל הדרך עד סופר התקפית.
לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות, ככל שאתה בוחר באסטרטגיה יותר התקפית, הקבוצה שלך מחויבת לתקוף בכל שלב במשחק, ואותו דבר לגבי אסטרטגיה הגנתית.
כשאתה בוחר אסטרטגיית משחק, אתה צריך לדעת שהכל תלוי בשחקנים שלך.
אם הם חזקים מבחינה הגנתית, אין היגיון לפתוח עם מערך התקפי. כמו כן, אם הם לא מהירים, אין טעם לשחק עם אסטרטגיית "מתפרצות", זה לא מומלץ.סגנון מסירות - האפשרויות הן: קצרות יותר, ברירת מחדל ומדויקות יותר.
אין יותר מידי מה להסביר. ברירת מחדל זה שילוב של שני סגנונות המסירות, קצרות יותר ומדויקות יותר.
הבחירה שלך כאן צריכה להיות מושפעת מאסטרטגיית הפתיחה שלך.
סגנון מסירות מדויקות יותר כשהקבוצה שלך מחזיקה יותר בכדור ושולטת במשחק, כנראה לא יהיה הרעיון הכי מוצלח.

חופש יצירתי - האפשרויות הן: יותר חופשי, ברירת מחדל ויותר ממושמע.
הגדרה זו תקבע איך הקבוצה שלך תעביר את הכדור. "יותר חופשי" אומר שהקבוצה תנסה יותר הזדמנויות ותהמר גם על מסירות שאין להן סיכוי גבוה להצליח. ברירת מחדל זה שילוב של השניים ובאפשרות "יותר ממושמע" השחקנים לא ייקחו סיכונים וימסרו רק כשהם בטוחים.

לחץ - האפשרויות הן: יותר ללחוץ, ברירת מחדל, ולהישאר במקום.
באפשרות זו תוכל להגדיר איך הקבוצה שלך תתגונן כיחידה אחת.
אם תבחר "ללחוץ יותר", השחקנים שלך יתקרבו כמה שיותר לשחקני היריב במטרה לזכות בכדור. זה יכול להיות מסוכן אם היריב שלך מחזיק הרבה בכדור באזורי המפתח, כגון האגפים. באפשרות ברירת מחדל השחקנים שלך ישמרו על העמדות הרגילות שלהם.
להישאר במקום יותר מתאים כאשר אתה משחק על אסטרטגיית מתפרצות, משחק זה של לחץ יאפשר לשחקני היריב להתקרב להגנה כאשר המגנים שלך יאפשרו להם להתקרב ויתקלו אותם מאוחר ככל האפשר.

תיקול - האפשרויות הן: יותר אגרסיבי, ברירת מחדל ויותר זהיר.
הגדרה זו קובעת את רמת התיקולים של שחקניך. אתה צפוי להשתמש בכל אחת מהאפשרויות הללו במהלך הקריירה שלך.

שמירה - האפשרויות הן: שמירה אזורית, ברירת מחדל ושמירה אישית.
אפשרויות אלה נותנות הוראות לשחקנים שלך איך אתה רוצה שהם ישמרו על שחקנים. כשאתה בוחר בשמירה אישית, השחקנים שלך ישמרו על שחקני היריב שחקן על שחקן בתחומים ההגנתיים. ברירת מחדל זה קצת מזה וקצת מזה, ושמירה אזורית תגרום לשחקנים שלך לשמור על אזורים ולא על שחקנים ספציפיים.

הגבהות - האפשרויות הן: לקורה הרחוקה, ברירת מחדל ולקורה הקרובה.
הגדרה זו בד"כ חלה רק על שחקני האגף של קבוצתך.
כמובן שהסוג שתבחר תלוי בתכונות של החלוצים שיש לך. לפני שתבחר, רצוי לבדוק את היכולות של חלוצי הקבוצה ולבחור בסוג ההגבהות שמתאים להם.

חופש תנועה - האפשרויות הן: יותר תנועה, ברירת מחדל והישארות בעמדה.
הגדרה זו תלך יד ביד עם ההגדרה של החופש היצירתי. היא מנחה את השחקנים עד כמה הם רשאים לנדוד מהמקום הטבעי שלהם, כדי לתרום יותר בשלבי ההתקפה.
אם תאפשר חופש תנועה, תוכל לראות פתאום את הבלם שלך ברחבת היריב.
לחלופין, הישארות בעמדה תגרום לכך שהבלם שלך יישאר מאחור ויצפה למסירות.

זהו, עכשיו אנחנו יודעים להשתמש בהוראות הקבוצתיות במסך הטקטיקה. אני מקווה שהמידע שסיפקתי לכם יעזור לכם ליצור טקטיקה טובה בשביל הקבוצה.
יש סיכוי קטן שתיצור את הטקטיקה המושלמת כבר בפעם הראשונה, ולכן חשוב לעקוב וללטש את הטקטיקה ממשחק למשחק.
הכנת טקטיקה מוצלחת זה לא תהליך קל, רחוק מכך. זה מצריך סבלנות והרבה ניסוי וטעייה. טיפ אחד שאני אספק לכם - לא לשנות יותר מדי.
שמירה על מערך פשוט והצבת שחקנים בעמדות נכונות זה הסוד הגדול.

אתם מוזמנים לתת טיפים וחוות דעת נוספות מהניסיון שלכם באמצעות התגובות.

מתורגם מתוך האתר FM-View
מאמר זה הועלה ע"י המשתמש raulzur בתאריך 19/07/2011
הוסף כתבה/מדריך

תגובות
כדי להמליץ ולכתוב תגובה יש להתחבר לאתר
המלצות
לא אהבתי ()
תווים (מתוך 1000)

עמוד ראשי | הורדות | פורום | אודות האתר | צור קשר | פרסם אצלנו | עדכוני RSS | משחקים

כל הזכויות שמורות © FMisrael

Football Manager, Sports Interactive, the Sports Interactive logo, in-game generated images and any other Football Manager related items are either registered trademarks or trademarks and/or copyright material owned by Sports Interactive, or their respective trademark and copyright holders.
SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation. All rights reserved.
This site is not endorsed by Sports Interactive or SEGA and is intended for entertainment purposes only. The views expressed on this site are the views of the individual contributors and not those of Sports Interactive or SEGA. The official Football Manager site can be found at www.footballmanager.com and the official forums can be found at community.sigames.com.
לחץ על התמונה כדי לסגור אותה