שלום אורח
עכשיו בפורומים:
טלאי העברית 2024 - בקרוב!

הכירו את NewTrip: הדור הבא של תכנון הטיולים

טסים לחו״ל? אפליקציית NewTrip תעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם. פשוט בוחרים את היעד, התקציב וההעדפות האישיות, ונותנים ל-AI של NewTrip לתכנן את המסלול המושלם.
מוזיאונים? חופים? חיי לילה? כל מסלול שנוצר על ידי מערכת ה-AI המתקדמת יהיה מותאם באופן אישי להעדפותיך, מה שמבטיח שכל טיול יהיה ייחודי לגמרי.

הורידו עכשיו בחנות האפליקציות:

https://asifapps.com/newTrip
קנה את Football Manager 2024 - משחק המנג'ר החדש!
קנה בחנות SEGA
קנה בחנות Steam
קנה בחנות Epic
FM 2024 - כל החידושים והתמונות הוראות להפעלת המשחק
המשחק ישוחרר ב-24/11
טלאי העברית 2016 ישוחרר להורדה בהמשך החודש - צפו לעדכונים באתר! -3406 ימים, -3 שעות ו--39 דקות!
תחרות "בלוג השנה 2017" יצאה לדרך - לחצו ובחרו את כותב הבלוג המצטיין שיזכה בעותק מקורי של FM 2018!
עטיפה

דרישות מערכת
מערכת הפעלה
Windows 7 (SP1) או 8/8.1 או 10 (עדכון 1903/May 2019 ומעלה) - גרסת 64 ביט
מעבד
Intel Core 2 או AMD Athlon 64 ומעלה
מהירות המעבד
1.8GHz ומעלה
זיכרון RAM
4GB ומעלה
כרטיס מסך
כרטיס מסך עם 256MB זיכרון ומעלה:
NVIDIA GeForce 9600M GT ומעלה
ATI Mobility Radeon HD 3650 ומעלה
Intel GMA X4500 ומעלה.
שטח פנוי בדיסק
7GB

מחשבי Mac: מערכת הפעלה גרסה 10.13.6, 10.14.6, 10.15.5, 11 ומעלה עם זיכרון 4GB RAM.
עמוד משחק - Football Manager 2022
תאריך שחרור: 09/11/2021

Football Manager 2022 הוא המשחק בסדרת המנג'ר הפופולרית והממכרת לעונת 2021/2022.
המשחק החדש הוצג בתחילת חודש אוקטובר 2021 וכולל מאות חידושים ושיפורים, כאשר 3 התחומים הבולטים ששודרגו השנה הם: מרכז הנתונים, מנוע המשחקים ומערכת הטקטיקה.
מפתחי המשחק מבטיחים כי הגרסה החדשה תהיה האיכותית והממכרת ביותר בסדרת משחקי המנג'ר הפופולרית.

רשימת החידושים ב-Football Manager 2022מרכז הנתונים (Data Hub)
לאחר שבמשחק הקודם נוספו הגרפים המתקדמים של ה-Expected Goals (xG), השנה מפתחי המשחק לוקחים את כל נושא ניתוח הנתונים והמידע לרמות חדשות לגמרי עם מסך חדש: ״מרכז הנתונים״.
אחד הגרפים החדשים שיוצגו לך בתור מנג׳ר בזמן משחקים הוא ה״מומנטום״. גרף זה יציג את הזרימה של המשחק, איזו קבוצה הייתה במומנטום ושלטה במשחק בכל אחד משלבי המשחק.
גם ״מפת המסירות״ עברה שינוי משמעותי במשחק החדש. המפה תהיה ברורה יותר ותיתן לך מידע מדויק יותר לגבי המסירות שביצעו השחקנים שלך במהלך המשחק, ולגבי האזורים הבעייתיים אותם כדאי לתקן.
לאחר כל משחק, תוכל לבקש מאנליסט המידע של המועדון לשלוח לך מפות וגרפים רלוונטיים, כך שבכל שלב של העונה תוכל לקבל תמונת מצב מדויקת וברורה של ביצועי השחקנים שלך, ולבצע את השינויים המתאימים, בהתאם לנתונים.

מנוע המשחקים
משחקי הכדורגל והתנהגות השחקנים על המגרש ב-FM 2022 שופרה משמעותית ותהיה מציאותית יותר מבעבר.
המשחק החדש מגיע עם מנוע אנימציות חדש לגמרי, שמחליף את האנימציות במשחקים הקודמים ויגרום לתנועות ולמהלכי השחקנים עם הכדור להיראות מציאותיים יותר והרבה פחות רובוטיים מבעבר.
לצד השיפורים הויזואליים, מפתחי המשחק עבדו השנה גם על שיפורים נרחבים באינטלגנציה המלאכותית של השחקנים ובמנוע קבלת ההחלטות שלהם על המגרש. מתי לכדרר, מתי לפנות לצד אחר, מתי למסור. גם כל נושא הלחץ ההגנתי שודרג משמעותית, והשחקנים יבצעו לחץ הגנתי טוב יותר ומותאם יותר להוראות הטקטיקה שלך וליכולת הפיזית שלהם (סיבולת, עייפות, כוח פיזי, וכו׳).
כאשר השחקנים עייפים ומותשים פיזית, יהיה ניתן לראות בבירור את ההשפעה של העייפות על הביצועים שלהם מבחינת מסירות לא מדויקות, החלטות מוזרות וביצועים נמוכים.

תפקיד חדש בטקטיקה: Wide Center Back
השנה נוסף תפקיד (role) הגנתי חדש במערכת הטקטיקה: Wide Center Back. תפקיד שקבוצות רבות בעולם הכדורגל האמיתי החלו להשתמש בו לאחרונה וכעת נוסף גם למשחק המנג׳ר.
שחקני הגנה שיקבלו את התפקיד הטקטי הזה של ״בלם רוחב״ ב-FM 2022 יידעו לתקוף מפעם לפעם (לבצע עקיפות, לעלות להתקפה) מלבד תפקידי ההגנה המסורתיים של בלם.
כמו כן, שאר שחקני הקבוצה יידעו להתאים את התנועה שלהם לשחקן ה-Wide Center Back.

יום סגירת חלון ההעברות
המשחק החדש כולל שיפורים נרחבים בכל הנוגע ליום המותח מכולם: היום בו נסגר חלון ההעברות.
לקראת סגירת חלון ההעברות, בשבועות ובימים שקודמים לו, יהיו שמועות וספקולציות לגבי העברות אפשריות, כולל שאלות של התקשורת במסיבות העיתונאים.
ברגע שמתחיל יום סגירת חלון ההעברות, ייפתח מסך חדש ומיוחד שעוסק אך ורק בכל הקשור להעברות, לחדשות, לחוזים ולסגירות האחרונות של חלון ההעברות. כל הבלגן של יום סגירת ההעברות במסך אחד, בו יופיע גם שעון שסופר לאחור עד לחצות, שיוסיף עוד קצת לחץ ליום המיוחד הזה.

פגישה שבועית של הצוות המקצועי
אחד החידושים ב-FM 2022 הוא האופציה לבצע פגישה שבועית עם הצוות המקצועי שלך ולדון במגוון נושאים כמו אימון, התפתחות שחקנים, עבודת הצוות ותכנון הסגל.
הפגישות החדשות האלו יהיו מציאותיות יותר מבעבר והרבה יותר דומות למפגשים שעושים מנג׳רים בעולם האמיתי עם הצוות שלהם. בפגישה גם ניתן יהיה לחלק את תחומי האחריות ואת המשימות בין חברי הצוות.
עמוד ראשי | הורדות | פורום | אודות האתר | צור קשר | פרסם אצלנו | עדכוני RSS | משחקים

כל הזכויות שמורות © FMisrael

Football Manager, Sports Interactive, the Sports Interactive logo, in-game generated images and any other Football Manager related items are either registered trademarks or trademarks and/or copyright material owned by Sports Interactive, or their respective trademark and copyright holders.
SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation. All rights reserved.
This site is not endorsed by Sports Interactive or SEGA and is intended for entertainment purposes only. The views expressed on this site are the views of the individual contributors and not those of Sports Interactive or SEGA. The official Football Manager site can be found at www.footballmanager.com and the official forums can be found at community.sigames.com.
לחץ על התמונה כדי לסגור אותה