שלום אורח
עכשיו בפורומים:
טלאי העברית 2024 - בקרוב!

הכירו את NewTrip: הדור הבא של תכנון הטיולים

טסים לחו״ל? אפליקציית NewTrip תעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם. פשוט בוחרים את היעד, התקציב וההעדפות האישיות, ונותנים ל-AI של NewTrip לתכנן את המסלול המושלם.
מוזיאונים? חופים? חיי לילה? כל מסלול שנוצר על ידי מערכת ה-AI המתקדמת יהיה מותאם באופן אישי להעדפותיך, מה שמבטיח שכל טיול יהיה ייחודי לגמרי.

הורידו עכשיו בחנות האפליקציות:

https://asifapps.com/newTrip
קנה את Football Manager 2024 - משחק המנג'ר החדש!
קנה בחנות SEGA
קנה בחנות Steam
קנה בחנות Epic
FM 2024 - כל החידושים והתמונות הוראות להפעלת המשחק
המשחק ישוחרר ב-24/11
טלאי העברית 2016 ישוחרר להורדה בהמשך החודש - צפו לעדכונים באתר! -3449 ימים, -5 שעות ו--4 דקות!
תחרות "בלוג השנה 2017" יצאה לדרך - לחצו ובחרו את כותב הבלוג המצטיין שיזכה בעותק מקורי של FM 2018!
עטיפה

דרישות מערכת
מערכת הפעלה
Windows Vista או Windows 7 או Windows 8 או Windows 10 (גרסת 32 ביט או 64 ביט)
מעבד
Intel Pentium 4 או Intel Core או AMD Athlon ומעלה.
מהירות המעבד
2.2GHz ומעלה
זיכרון RAM
2GB ומעלה
כרטיס מסך
כרטיס מסך עם 256MB זיכרון:
NVIDIA GeForce 9600M GT ומעלה
ATI Mobility Radeon HD 3650 ומעלה
Intel GMA X4500 ומעלה.
שטח פנוי בדיסק
7GB

מחשבי Mac: מערכת OS X 10.8 Mountain Lion ומעלה עם זיכרון 2GB RAM.
עמוד משחק - Football Manager 2018
תאריך שחרור: 10/11/2017

Football Manager 2018 הוא המשחק בסדרת המנג'ר הפופולרית והממכרת לעונת 2017/2018.
המשחק החדש הוצג בסוף חודש ספטמבר 2017 וכולל מאות חידושים ושיפורים, ביניהם מערכת "דינמיקה קבוצתית" חדשה לגמרי, מסך טקטיקה משודרג, תדריכים טקטיים לפני משחקים, גרפיקת משחקים עדכנית ועוד.
מפתחי המשחק מבטיחים כי הגרסה החדשה תהיה האיכותית והממכרת ביותר בסדרת משחקי המנג'ר הפופולרית.

רשימת החידושים ב-Football Manager 2018תצוגת המשחקים
שינוי ענקי ב-Football Manager 2018 הוא כניסתו של מנוע גרפי חדש שיציג את משחקי הכדורגל באופן מציאותי ומרשים יותר מבעבר.
המנוע הגרפי החדש מאפשר ליוצרי המשחק יותר אופציות לשיפור ופיתוח עתידי, כך שאפשר לצפות להרבה מאוד חידושים בשנים הקרובות מבחינת הגרפיקה של המשחקים.
השנה יש מאות אנימציות תנועה חדשות של שחקנים, בעיקר לשוערים, כדי לדאוג שהתזוזות שלהם על המגרש יהיו מציאותיות וטבעיות יותר. יש בעיטות חדשות, מסירות חדשות ואפילו תנועות חגיגה חדשות שיופיעו אחרי שערים.
כמובן, כמו בכל משחק, גם ב-FM 2018 יש שיפור ניכר בכל הקשור לאינטלגנציה של השחקנים על המגרש, עם התנהגות מציאותית יותר והחלטות חכמות יותר.
גם האצטדיונים שופרו משמעותית, עם מראה יותר מציאותי ומגוון יותר רחב של אצטדיונים. אתה תרגיש הבדל הרבה יותר בולט השנה בין משחק באצטדיון קטן של 7,000 מושבים לבין אצטדיון ענקי של 70,000.
הסצינות הקולנועיות לפני ואחרי המשחק יראו את האצטדיונים בתצוגות שונות ומגוונות, כך שתוכל לראות בדיוק איפה השחקנים שלך משחקים הפעם.

דינמיקה קבוצתית
המשחק החדש כולל מסך חדש בשם "דינמיקה קבוצתית" - Dynamics. זה ככל הנראה החידוש הגדול ביותר בגרסת 2018.
החשיבות של התחום החברתי במועדון כדורגל ברורה: סגל שמפוצל בין מחנות יריבים של שחקנים צפוי להפסיד במשחק הקרוב ולא להתמודד על התארים.
לעומת זאת, סגל הרמוני שקיימת כימיה מצוינת בין השחקנים שלו, שבו כל אחד יודע את מקומו ואת תפקידו, יידע לתפקד כקבוצה ולהשיג את המטרות על המגרש.
המסך החדש ב-FM 2018, "דינמיקה קבוצתית", צפוי להיות המקור המרכזי לנושאים החברתיים של המועדון. כל מה שקשור ליחסים חברתיים - יופיע וינוהל דרך המסך החדש.
מסך הדינמיקה יכלול מידע מפורט על הדינמיקה בין שחקני הסגל, על החברויות שנוצרו, על ההיררכיה בין השחקנים השונים ועוד.

סקאוטינג
תחום הסקאוטינג בעולם הכדורגל השתנה לחלוטין בשנים האחרונות, עם כניסתן של טכנולוגיות חדשות לניתוח מידע ומעקב אחר שחקנים.
מועדוני כדורגל רבים אף משתמשים במאגר הנתונים של משחקי Football Manager בתהליך חיפוש השחקנים שלהם.
על מנת לשקף את השינויים הללו, מערכת הסקאוטינג ב-Football Manager 2018 עברה מהפכה רצינית ונבנתה השנה כמעט מאפס, כדי להפוך למציאותית ביותר בסדרה.
מפתחי המשחק בחברת SI עבדו יחד עם כמה סקאוטים של מועדוני כדורגל כדי להבין בדיוק איך תהליך גיוס השחקנים אצלם עובד, ולשקף אותו במשחק.
"חבילת סקאוטינג", שהוא חידוש נוסף השנה, תאפשר לך לקנות ידע ונתונים על שחקני כדורגל. אם תחליט לקנות חבילת סקאוטינג יקרה, תקבל מידע על מאות אלפי שחקנים, ואם תחליט ללכת על חבילה זולה, תקבל לרשימה שלך רק עשרות שחקנים.

טקטיקה
הטקטיקה היא אחד האלמנטים הכי חשובים בעולם הכדורגל ו-Football Manager 2018 מציע מגוון דרכים לעזור לך להבין טוב יותר את תחום הטקטיקה על מנת להוציא יותר מקבוצתך, כמו גם מספר אופציות חדשות.
השיפורים הטקטיים של Football Manager 2018 יעניקו לך כמנג'ר יותר שליטה ויתנו לך יותר כלים לבטא במדויק את הטקטיקה שאתה רוצה ליישם על המגרש.
השילוב של דו"חות ניתוח המשחק בתוך מסך הטקטיקה יעזרו לך להבין באילו תחומים הטקטיקה שלך נדרשת לשינוי, ושיחות "התדריך הטקטי" לפני משחקים (אופציה חדשה ב-FM 2018) יתנו לך הזדמנות לתת דגשים אחרונים ולשמוע מה שחקניך חושבים.
הטקטיקה ב-FM 2018 מציעה יותר יכולות ואופציות, קלה יותר להבנה ונותנת לך יותר מידע כדי לבצע את השינוי הנכון.

המרכז הרפואי
במשחק החדש Football Manager 2018, הצוות הרפואי שלך ישחק תפקיד הרבה יותר משמעותי מבעבר, יספק לך יותר מידע על מצב הפציעות של הקבוצה וכן ייעץ לך איך להימנע מפציעות באימונים.
בשנה שעברה נוסף למשחק תפקיד מקצועי חדש - יועצי ספורט (Sports Scientists) והשנה הם חוזרים, עם נוכחות הרבה יותר בולטת.
יועץ הספורט ידאג לדווח לך על המצב הספורטיבי והרפואי של שחקני הסגל, וכך יפנה את הרופאים והפיזיותורפיסטים להתרכז בעבודה האמיתית שלהם - לטפל בשחקנים פצועים.
אם תבקר באופן תדיר במסך החדש "המרכז הרפואי" ותשתמש במידע הרב ובטיפים של אנשי הצוות המקצועי, תוכל להכין טוב יותר את הסגל שלך מבחינת כשירות ומצב רפואי ולהתמודד טוב יותר עם האתגרים על המגרש.

ניתוח ומשוב
במשחק החדש יהיו כלים חדשים ומשוכללים לניתוח משחקי הקבוצה והסטטיסטיקות, וכן משוב מדויק יותר מצד אנשי הצוות המקצועי.

פנטזי דראפט
מצב המשחק "פנטזי דראפט" מגיע השנה בגרסה משופרת ומורחבת מבעבר.

עשרות חידושים ושיפורים
הסרטון שפורסם בשבוע שעבר כולל רק חלק מהחידושים של FM 2018. במהלך השבועות הבאים תחשוף חברת SEGA את שאר השיפורים במשחק החדש.


סרטון - תצוגת משחקי הכדורגלסרטון - דינמיקה קבוצתיתסרטון - מערכת הסקאוטינגסרטון - מערכת הטקטיקה

עמוד ראשי | הורדות | פורום | אודות האתר | צור קשר | פרסם אצלנו | עדכוני RSS | משחקים

כל הזכויות שמורות © FMisrael

Football Manager, Sports Interactive, the Sports Interactive logo, in-game generated images and any other Football Manager related items are either registered trademarks or trademarks and/or copyright material owned by Sports Interactive, or their respective trademark and copyright holders.
SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation. All rights reserved.
This site is not endorsed by Sports Interactive or SEGA and is intended for entertainment purposes only. The views expressed on this site are the views of the individual contributors and not those of Sports Interactive or SEGA. The official Football Manager site can be found at www.footballmanager.com and the official forums can be found at community.sigames.com.
לחץ על התמונה כדי לסגור אותה