FM 2019 נחשף לראשונה!
ההמתנה הסתיימה! לפני מספר דקות פורסמה רשימת החידושים שיביא עימו Football Manager 2019, משחק המנג'ר החדש שיגיע ב-02/11
נכתב ע"י: Asify | בתאריך: 27/09/2018 | צפיות: 6652
קטגוריה: חדשות רשמיות | משחק: Football Manager 2019
חברת SEGA הציגה היום לראשונה את משחק המנג'ר החדש - Football Manager 2019.
המשחק ייצא לחנויות ב-02/11 כאשר החידושים הבולטים השנה הם בתחום האימונים והטקטיקה.
מפתחי המשחק מבטיחים כי הגרסה החדשה תהיה האיכותית והממכרת ביותר בסדרת משחקי המנג'ר הפופולרית.רשימת החידושים ב-FM 2019

מערכת אימונים חדשה
מערכת האימונים של Football Manager 2019 נבנתה מחדש, עם התאמה מדויקת יותר לאימונים בעולם האמיתי. מדובר בשינוי הגדול ביותר שנעשה בתחום האימונים מאז ומתמיד.
פעילויות ואופציות אימונים חדשות יעניקו לכם יותר שליטה בזמן ההכנה למשחק הקרוב ובפיתוח שחקני העתיד של המועדון.

תחום האימונים היה תמיד אחד הנושאים הבולטים ביותר שביקשו מעריצי המשחק לשפר. מפתחי FM 2019 רצו לוודא שכאשר יגיע השינוי, הוא יהיה מדויק, מקיף אך גם מהנה, ומבטיחים שזה בדיוק מה שהושג במערכת האימונים החדשה של FM 2019.

במשחק החדש, כל יום אימונים מחולק ל-3 פרקי זמן, מה שמאפשר לך התאמה מדויקת של אימוני הסגל לפי הצרכים והדרישות שלך.
כאשר תלחץ על אחד מ-3 פרקי הזמן היומיים, יוצג לך חלון ובו בחירה של 10 תחומי אימונים שונים, מגוון רחב שיאפשר לך להגדיר בדיוק באילו נושאים תרצה להתמקד באותו יום.
במשחקים הקודמים היה ניתן לבחור תחום אחד כללי שבו הקבוצה תתמקד (למשל - אימוני התקפה או אימוני הגנה). האופציות הכלליות האלו עדיין קיימות במסך הראשי, אבל FM 2019 יאפשר התאמה מדויקת יותר של האימונים, מעבר לתחום הכללי.
כמו בעבר, אם תעדיף לא להתעסק באימונים בכלל, תוכל להעביר את האחריות לעוזר המנג'ר, שידאג לעדכן אותך מדי שבוע.

מערכת טקטיקה משודרגת
בנוסף למגוון של הוראות טקטיקה חדשות, מערכת הטקטיקה של FM 2019 שודרגה כדי לשקף באופן מדויק יותר את החידושים הטקטיים בעולם הכדורגל האמיתי.
המערכת החדשה תעניק לכם שליטה טובה יותר על בחירת הטקטיקה של הקבוצה.

תחום הטקטיקה זכה בשנים האחרונות לכל כך הרבה חידושים ותוספות, במיוחד של תפקידים חדשים (Roles) אך מפתחי המשחק הרגישו שכל התוספות האלו לא הוצגו בצורה מספיק טובה וברורה למנג'ר.
זו הייתה המטרה המרכזית של שדרוג תחום הטקטיקה השנה.

אחד החידושים שבולטים מיד לעין הוא הבחירה הראשונית של הסגנון הטקטי הכללי מבין אופציות של טקטיקות מפורסמות מהעולם האמיתי - Gegenpress, Tiki-taka, Catenaccio ועוד.

מדריך לשימוש במשחק
אתה שחקן Football Manager חדש? בגרסת 2019 נוסף מדריך שימוש אינטראקטיבי שיציג לך את כל האופציות השונות במשחק.
כאשר נתחיל משחק חדש ב-FM 2019, נתבקש לבחור את הניסיון שלנו במשחק המנג'ר. בהתאם לרמת הניסיון, המשחק יידע להציג לנו הסברים ומדריכי שימוש מתאימים.
לפי מפתחי המשחק, גם שחקני מנג'ר ותיקים ומנוסים יוכלו להיעזר במדריך ולהכיר צדדים חדשים של המשחק ואופציות פחות מוכרות.הליגה הגרמנית - בונדסליגה
בפעם הראשונה בסדרת Football Manager, גרסת 2019 כוללת את כל 36 הקבוצות הגרמניות מ-2 הליגות הבכירות - יחד עם סמלים, תלבושות ותמונות שחקנים.

עיצוב חדש
השינוי הראשון והבולט ביותר בו תבחינו כאשר תפעילו לראשונה את Football Manager 2019 הוא העיצוב והמראה של המשחק, וכמובן הצבעים החדשים.
כמעט בכל מסך תוכלו להרגיש את ההבדל - למשחק החדש יש מראה נקי ורענן יותר, כאשר השימוש בו ומציאת האופציות הפכו לקלים ונוחים מבעבר.
בזכות השינויים האלו, FM 2019 הוא לא רק הגרסה היפה ביותר של המשחק מבחינה עיצובית, אלא גם הגרסה הנוחה והקלה ביותר לשימוש.

המשחק יגיע עם סקין נוסף, מלבד הסקין הסגול, וכמובן שניתן יהיה להוריד ולהתקין סקינים נוספים שייצאו באתרי המנג'ר במהלך השנה.טכנולוגיית VAR וצילום קו השער
במשחק החדש יופיע לראשונה שופט וידאו (VAR) שיעשה שימוש במצלמות ויעזור לשופט הראשי בקבלת החלטות, בדיוק כמו במונדיאל האחרון. צפו בסרטון: סרטון VAR

השימוש ב-VAR ייעשה במפעלים בהם זה קורה גם במציאות. יהיו שני סוגים של VAR - אחד הוא כאשר השופט רץ למסך טלוויזיה שנמצא בצידי המגרש כדי לבדוק האם ההחלטה שלו הייתה נכונה, וסוג אחר הוא כאשר השופט מתקשר באמצעות אוזניה עם העוזר שלו שצופה במסך הטלוויזיה.
בהתאם לסוג ה-VAR בו משתמש המפעל במציאות - כך יהיה גם ב-FM 2019.

בנוסף ל-VAR, המשחק החדש כולל גם שימוש בטכנולוגיית צילום קו השער. בעת מחלוקת על שער, יוצג הילוך חוזר ממצלמה שממוקמת על קו השער, ולפי הצילום השדר יקבע האם הכדור עבר את הקו או לא.וזה לא הכל - בשבועות הקרובים עד לשחרור המשחק ייחשפו פרטים נוספים...
מאמר זה הועלה ע"י כתב האתר Asify בתאריך 27/09/2018
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי