Football Manager 2011 נחשף!
המשחק החדש בסדרת המנג'ר הפופולרית הוצג היום לראשונה עם חידושים ותוספות ויגיע לחנויות באוקטובר - מתחילים לספור את השניות!
נכתב ע"י: ofirroze | בתאריך: 11/08/2010 | צפיות: 13928
קטגוריה: חדשות רשמיות | משחק: Football Manager 2011


לאחר המתנה ממושכת וחרושת שמועות, חשפה היום חברת SEGA את Football Manager 2011, המשחק החדש בסדרת המנג'ר הפופולרית והממכרת של חברת הפיתוח SI.
המשחק לא ישבור את המסורת של שחרור בסוף אוקטובר וצפוי גם הוא לצאת לחנויות בתקופה זו.
בחברת SI מבטיחים שהמשחק החדש יעמוד בציפיות ואף יביא את סדרת המשחקים האהובה לגבהים חדשים, לאחר 5 שנים בהם הובילה את רשימת משחקי המחשב הנמכרים בבריטניה.
Football Manager 2011 יביא עימו מספר שיא של שיפורים וחידושים שיעזרו לשמור על מעמדו כמשחק המנג'ר הכי מציאותי, הכי אהוב והכי נמכר בעולם.
בין החידושים המרכזיים במשחק החדש - מו"מ חי על חוזים עם סוכני שחקנים, מערכת אימונים חדשה, ושיפורים בתצוגת המשחק.

Football Manager 2011 יהיה מלוטש השנה יותר מתמיד, SI שוב קובעת רף חדש בז'אנר משחקי המנג'ר על ידי הוספת שורה חידושים ותוספות.

משא ומתן חי על חוזי שחקנים
לראשונה בסדרה, המנג'רים יכולים לנהל משא ומתן חי על חוזים עם סוכני השחקנים בזמן אמת. על ידי עבודה עם מגוון סוכני כדורגל מוכרים, צברו מפתחי המשחק ידע רב באשר לאופן שבו משא ומתן מתבצע במציאות וניסו לדמות זאת במשחק.
היכונו לפגוש סוגים שונים של סוכני שחקנים במהלך שיחות המו"מ על חוזי השחקנים, לכל אחד אישיות שונה ולכן צריך לנקוט גישה שונה עם כל סוכן.

מערכת אימונים חדשה
"כאן ב-SI אנו תמיד שואפים לספק למשתמשים את החוויה האולטימטיבית", אומר מיילס ג'ייקובסון, מנכ"ל החברה, "מערכת האימונים, לדוגמא, תמיד הייתה הכי טובה שחשבנו שהיא יכולה להיות. עד היום. השנה מצאנו דרך חדשה להפוך את תהליך האימונים לטוב יותר מבעבר!"

במערכת האימונים החדשה של Football Manager 2011, שהיא לדעתנו הקלה והנוחה ביותר בסדרה אי פעם, יש אזור חדש - "הכנה למשחק". באזור זה המנג'ר יוכל לתת לשחקנים תחומים ספציפיים שיתמקדו עליהם לקראת המשחק הקרוב.
ישנן גם תוכניות אימונים יותר בסיסיות לשחקנים, ו-14 תחומי אימון נפרדים שניתן לאמן עליהם את השחקנים.

תקשורת עם שחקנים והנהלה
תחום התקשורת עם השחקנים, עם הצוות המקצועי ועם ההנהלה עבר במשחק החדש לרמה אחרת לגמרי.
במשחק החדש יש שורה של בקשות חדשות מההנהלה ומהצוות, מערכת חדשה של תקשורת עם שחקנים שמאפשרת שיחות פרטיות עם שחקן לצד שיחות פומביות לגבי שחקנים ממועדונים אחרים.

תצוגת תלת מימד משופרת
שנתיים לאחר ההשקה של מנוע התלת מימד (ב-FM 2009), נוספו שיפורים רבים בגרסה החדשה של המשחק.
מעל 100 אנימציות חדשות, הבעות פנים של שחקנים, מראה חיצוני חדש לשחקנים, אצטדיונים חדשים, סוגי דשא, תאורה משופרת, זרקורים במשחקי לילה, חגיגות חדשות לאחר הבקעת שערים ועוד תוספות רבות שישפרו את מנוע המשחק שהוא כבר הכי טוב בשוק.

חדשות וידיעות
בנוסף לכל אלו, חודשה גם מערכת התקשורתוהחדשות שתשאיר אתכם, המנג'רים, מעודכנים יותר באירועי היום ובחדשות האחרונות בעולם הכדורגל שלכם, עם אפשרויות התאמה אישית מתקדמות.

מוניטין ליגה דינמי
חידוש נוסף ב-FM 2011, שהוא ללא ספק הדבר הכי מבוקש בשנים האחרונות בקהילת המשחק, הוא מוניטין דינמי לליגות. עד היום לכל ליגה ב-FM היה מוניטין קבוע וגם אם, למשל, מכבי חיפה הייתה זוכה בליגת האלופות, עדיין ליגת העל הישראלית לא הייתה מספיק אטרקטיבית עבור שחקנים מוכרים.
ב-FM 2011 המוניטין של כל ליגה ישתנה בהתאם להישגי הקבוצות.

חידושים נוספים...
זה ממש לא הסוף!
רשימת התוספות המלאה של Football Manager 2011 כוללת עוד הרבה חידושים גדולים וקטנים, שיפורסמו במהלך החודשים הבאים.

תמונות מתוך FM 2011


תצוגת תלת מימד


תצוגת תלת מימד


מו"מ חוזה עם השחקן


מסך הבית


שיחה עם ההנהלה

סרטון הוידאו של חשיפת FM 2011 - כולל תמונות וקטעים מהמשחקמה דעתכם על המשחק החדש? בואו לדון איתנו בדיון הרשמי בפורום האתר
מאמר זה הועלה ע"י המשתמש ofirroze בתאריך 11/08/2010
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי