הצטרף לצוות החוקרים
צוות חוקרי הליגה הישראלית של FM 2008 מחפש חוקרים חדשים - חושב שאתה מתאים?
נכתב ע"י: Asify | בתאריך: 18/07/2007 | צפיות: 2063
קטגוריה: חדשות החוקרים | משחק: Football Manager 2007
אז מה צריך לעשות?
ובכן, על מנת להצטרף לצוות החוקרים (הצוות שיוצר את הליגה הישראלית בFM 2008) יש לעקוב אחרי אותן הוראות של שלב המיונים הראשון, ולשלוח לחוקרים מייל עם הפרטים הבאים:

לשלוח מייל לכתובת isr.research@gmail.com (המייל של צוות החקירה) עם הפרטים הבאים:

- שם מלא.
- גיל.
- עיר מגורים.
- קבוצה אהודה בארץ.
- למה אתם חושבים שאתם מתאימים להיות חוקרים?
- פרטים נוספים שאתם חושבים שחשוב שאנחנו נדע עליכם.

למייל אתם מצרפים קובץ word עם סיכום על קבוצה (רצוי לא הקבוצה אותה אתם אוהדים), כדי שנדע מה אתם יכולים להציע לנו בתור חוקרים?

הסיכום צריך לכלול:

1. אינפורמציה כללית על הקבוצה (צבע התלבושות, ליגה, מיקום בסוף העונה שעברה, תקציב משוער, מוניטין משוער (באופן ארצי וגם בינלאומי). מוניטין מצויין במנג'ר ע"י מספר בין 1-200, חישבו על מוניטין הקבוצה בארץ ועל המוניטין הזה ביחס לחו"ל.

דוגמאות: קבוצה כמו ריאל מדריד, שנוסעת למסעות במזרח הרחוק והיא כ"כ פופולרית תקבל מוניטין השואף למספר הגבוה ביותר שניתן לתת לקבוצה (200). קבוצה ברמה אירופית גבוהה, אך ללא שחקנים מוכרים מאוד (דוגמת דינמו קייב בימיה הגדולים לפני מספר שנים) תקבל כ-150.

2. אינפורמציה על כל שחקן/מאמן/עוזר מאמן/סקאוט/חבר הנהלה*/יו"ר וכו' בקבוצה (ולא מהאתר של הקבוצה, כפי שקיבלנו בסיכומים בשנים קודמות). האינפורמציה צריכה לכלול: שם השחקן, תאריך לידה, עיר לידה (אם תמצאו), גובה+משקל (אם תמצאו), תפקיד על המגרש, יכולות חזקות, יכולות חלשות וסיכום כללי על השחקן (אם אתם יכולים לרשום אחד כזה).

אתם יכולים להרחיב ולהוסיף אינפורמציה כרצונכם: מטרתו של הסיכום היא שנוכל לראות כמה אתם יכולים ומוכנים להעמיק על קבוצה וללמוד אותה לעומק.

פורום החקירה
מאמר זה הועלה ע"י כתב האתר Asify בתאריך 18/07/2007
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי