איך אתה יודע שאתה מכור?
צועק על המסך אחרי שער בדקת הסיום? משחק עד הבוקר ושוכח לאכול ארוחת ערב? שים לב, אתה מכור למנג'ר! אספנו בשבילכם 24 דרכים לדעת אם אתה מכור למשחק המנג'ר
נכתב ע"י: Asify | בתאריך: 08/02/2015 | צפיות: 5331
קטגוריה: כתבות
אספנו עבורכם 24 רמזים איתם תוכלו לבדוק האם גם אתם מכורים ל-Football Manager. בחנו את עצמכם והיזהרו - זה ממכר.

1. אם זו התגובה שלך כשמישהו אומר לך "תירגע, זה רק משחק מחשב":2. אם לא אכפת לך כשאנשים אומרים (ובצדק) שאתה מבזבז ימים ולילות על להיות כאילו מאמן כדורגל.3. אם כבר ראית זריחה של יום חדש, בזמן שאתה עדיין מנסה להעלות ליגה את Wolves, פעם אחר פעם.

4. אתה יודע שאתה בבעיה כשלוח השנה במשחק מראה על שנת 2032 ואתה עולה למשחק נגד קבוצה שמשחק בה הבן של מייקל אואן.

5. כמו הזמר רובי וויליאמס, אתה שוקל לשבור את הדיסק של FM, רק כדי להכריח את עצמך להפסיק לשחק.
(רובי וויליאמס כתב בבלוג שלו: "אני על זה כל היום וכל הלילה, אז החלטתי פשוט לשבור את הדיסק. אחרי יומיים לא יכולתי עוד אז הזמנתי דיסק חדש מ-Amazon, הוא יגיע מחר בבוקר").

6. אם אתה משחק FM אפילו בזמן פקק תנועה.7. אם אין לך בעיה לזכור אפילו את השמות הכי מוזרים בעולם (Bhongolwethu Nkambule - יש רק אחד כזה בעולם).8. אם אתה זוכר את התקופה שבה המשחק נקרא Championship Manager ונראה ככה:9. אם הדבר הזה נראה לך כמו בחירת לבוש הגיונית:10. אם אתה ממש מתעצב ולוקח את זה אישית, כאשר שחקן דמיוני ולא אמיתי רוצה לעזוב לקבוצה אחרת בשביל כסף.

11. כאשר אתה מתחיל לדמיין שדברים שקרו לך ב-FM מתרחשים במציאות.12. אם אתה לא צוחק על אנשים שרוצים להפוך את Aberystwyth מהליגה הוולשית לקבוצה הגדולה בעולם. אתה מעריץ אותם.

13. אם אתה מסתכל על התמונה הזו, שלרוב בני האדם נראית כמו סינית לא ברורה, וחושב: "זה מערך מעולה אם יש לך שחקן כנף מהיר וחלוץ מטרה גבוה".14. אבל אפילו התוכניות והטקטיקות הכי מתוכננות ומחושבות לא תמיד עובדות לך.15. אם אתה שומר לפני משחקים חשובים ואז, במקרה של הפסד, טוען את המשחק ומשחק שוב.

16. אם אתה כמו הראפר Plan B, מזייף מחלות רק כדי שיתנו לך לשחק בשקט.
(הזמר Plan B סיפר בראיון על התמכרותו למשחק: "לא יצאתי מהבית. החברים התקשרו והייתי מסנן. כשהם דפקו לי בדלת אמרתי שאני ממש חולה. ככה לא הפריעו לי והמשכתי לשחק").

17. אם אתה מוצא את עצמך צועק על מסך מחשב, כשהשחקנים שלך מביכים אותך ואת המועדון.18. אם השמות Cherno Samba, Tonton Zola Moukoko או Tó Madeira מעוררים בך נוסטלגיה (כוכבי עבר במשחקי FM שלא ממש הצליחו במציאות, Tó Madeira הוא בכלל שחקן מומצא).
זהו Tonton Zola Moukoko, שחקן כדורגל כושל, שמוכר למיליוני אנשים רק בגלל משחק המנג'ר:19. אם אתה מתחיל להתייחס לריג'נים (שחקני נוער שהמשחק יוצר במהלך השנים) כמו הילדים שלך.

20. אם אתה מבזבז יותר זמן בלחשוב על ראיונות העבודה שלך ב-FM מאשר על הראיונות במציאות.21. אם אתה רואה מנג'ר במציאות מחמיא ליריבה שלו וחושב לעצמך: "הוא בטח עושה להם משחק פסיכולוגי".

22. אם כשרובין ואן פרסי חתם במנצ'סטר יונייטד, אמרת: "אימנתי אותו פעם. מקצוען אמיתי. יש לו אחלה סיומת אבל כושר גופני בעייתי".

23. אם אתה ממש כועס על שחקנים במציאות, בגלל דברים שהם עשו לך ב-FM.

24. אם אתה פשוט לא מסוגל (ממש לא מסוגל פיזית) לעזוב את המשחק אחרי הפסד. אבל גם לא מסוגל אחרי ניצחון. אז המעגל הזה ממשיך וממשיך, לנצח.יש לכם עוד דרכים לדעת האם אתה מכור למנג'ר? כתבו בתגובות

מתורגם מתוך BuzzFeed (נכתב ע"י Patrick Smith)
מאמר זה הועלה ע"י כתב האתר Asify בתאריך 08/02/2015
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי