סרטוני FM 2013 - מצב קלאסי 2
לקראת השחרור המתקרב של FM 2013, מפתחי המשחק מציגים סרטונים מתוכו וחושפים הכל על החידושים במשחק, והיום - הצגת המצב הקלאסי החדש
נכתב ע"י: Asify | בתאריך: 02/10/2012 | צפיות: 1564
קטגוריה: כתבות | משחק: Football Manager 2013
Football Manager 2013, המשחק החדש בסדרת המנג'ר הפופולרית, צפוי לצאת לחנויות ב-02/11/12 (הדמו יגיע כשבוע לפני שחרור המשחק).
לקראת השחרור, מנכ"ל חברת SI, המפתחת את המשחק, מציג את המשחק החדש באמצעות סדרת של סרטוני וידאו.
כמו בכל שנה, הסרטונים יסקרו את החידושים שמכיל המשחק, ירחיבו לעומק על האפשרויות החדשות ויציגו מה יוצרי המשחק מתכננים לעונה הקרובה.
כל החידושים, השיפורים, ההפתעות והסיפורים "מאחורי הקלעים".מצב משחק קלאסי 2
(הבלוג מאת מיילס ג'קובסון, מנכ"ל חברת SI)

הסרטון היומי מציג את החידוש הגדול ביותר ב-FM 2013 - מצב המשחק הקלאסי, FM Classic.
לנוחיותכם, אנחנו ב-FMisrael תרגמנו את כל מה שמוסבר בסרטון לעברית.
Football Manager Classic היא דרך חדשה לגמרי לחוות את משחק המנג'ר הפופולרי בעולם.
FM Classic הוא לא משחק חדש, זו גרסת לייט קלילה ופשוטה יותר של FM 2013, שמיועדת לאנשים שמעוניינים לשחק Football Manager אבל אין להם זמן פנוי בשביל זה.
FM Classic הוא החידוש הגדול ביותר שיגיע השנה ב-FM 2013.

במהלך הסרטונים של השבוע הנוכחי, אנחנו נציג את FM Classic ונספר על הייחוד של מצב המשחק החדש הזה. בסרטון הזה, השני במספר, אנחנו נספר על העיסוקים של המנג'ר בין המשחקים.
חלק מהיצירה של FM Classic היה הניסיון להפוך את המשחק למהיר ופשוט יותר, והתוצאה הכי בולטת של התהליך הזה היא שכעת אתה מקבל את כל המידע שאתה צריך, בשביל לבצע כל מיני פעולות במשחק, במסך אחד.
מעבר לזה, עיצוב המשחק החדש יבליט את האפשרויות היותר פופולריות, כדי שלא תצטרכו יותר מלחיצה אחת כדי לבצע פעולות שכיחות.
למשל, כאשר אתה צופה בפרופיל של שחקן מקבוצה אחרת, כפתור "הגש הצעה" (Make An Offer) יהיה בולט, כיוון שזו הפעולה הכי נפוצה שתתרחש במצב כזה.

ב-FM Classic אתה עדיין תהיה אחראי על כל המשימות החשובות והמרכזיות של מנג'ר כדורגל. אתה תרכיב את סגל הקבוצה, תבנה את הטקטיקה, תקבע את לוח האימונים והכי חשוב - תקבע את ההרכב בכל משחק.
יחד עם זאת, אתה תגלה שבכל אחד מהתחומים הללו, הכל יהיה יותר פשוט ויותר מהיר ב-FMC.
רוצים דוגמה? במו"מ על חוזה שחקן, עדיין יהיה סוכן שינהל מולך את המו"מ, אבל פשוט לא תצטרך לבזבז הרבה זמן מולו, ההכרעות יהיו מהירות. ב-FMC אתה גם תבזבז פחות זמן על תקשורת עם עיתונאים, עם אנשי הצוות המקצועי שלך, עם ההנהלה ועם השחקנים.

חידוש נוסף שיחסוך לכם זמן ב-FMC הוא האופן שבו המידע מוצג בתוך המשחק. כל הדברים שהמנג'ר חייב לדעת עליהם, יגיעו ישירות לתיבת הדואר האישית (Inbox), כל מה שקשור למועדון, לשחקנים ולאנשי הצוות באופן ישיר.
כל שאר הדברים, מידע על מועדונים אחרים ועל כל מיני התרחשויות בעולם הכדורגל שמסביב, יוצגו בתור ידיעות בתוך אתר אינטרנט מיוחד בתוך המשחק.
כדאי יהיה לעקוב גם אחרי ה-Inbox וגם אחרי הידיעות באתר האינטרנט בתוך המשחק כדי לדעת מה מתרחש בתוך ומחוץ לקבוצה.

בקצרה, ב-FM Classic אתה צריך לדאוג ל-4 דברים: טקטיקה, העברות, חוזים ואימונים. כך תהיה מוכן לגמרי ליום המשחק, עליו נדבר בסרטון של מחר.

בכל יום חול יעלה סרטון חדש!

Football Manager 2013 ישוחרר לחנויות ולהורדה דיגיטלית ב-02/11/12.
Football Manager 2013 - כל הפרטים, התמונות והכתבות
קנה עכשיו את FM 2013 במחיר מיוחד!
מאמר זה הועלה ע"י כתב האתר Asify בתאריך 02/10/2012
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי