בניית טקטיקה לקבוצה
לא יודעים כיצד לבנות טקטיקה טובה שתתאים לסגל השחקנים שלכם? זה המדריך בשבילכם!
נכתב ע"י: MatanB | בתאריך: 15/09/2012 | צפיות: 4348
קטגוריה: מדריכים | משחק: Football Manager 2012
אופציה 1 - מערך לפי עוזר המנג'ר

כאשר אתה מתחיל משחק ונכנס למועדון חדש, יש לך הכרות עם הצוות המקצועי.לקראת סוף השיחה, העוזר שלך ממליץ לך על מערכים שיתאימו לסגל הקבוצה.כדאי שתבחר באחד המערכים שהוא מציע (לרוב יש 3 אופציות), ולאחר מכן כנס למסך הטקטיקה, תבנה את ההרכב על פי דו''ח הקבוצה והתפקידים (Roles) של כל אחד מהשחקנים ותשמור.

אופציה 2 - בחירת מערך ידנית

לאחר שאתה מגבש את סגל הקבוצה שלך, כנס למסך הטקטיקה, ותלחץ על ''הוסף טקטיקה'':כעת המשחק מציג לך 2 אפשרויות:
''ליצור טקטיקה חדשה'' ו''להשתמש בטקטיקה קיימת''. בשביל המדריך נשתמש באופציה הראשונה ואז נלחץ על ''פתח את יוצר הטקטיקה''.כשאתה לוחץ על ''פתח את יוצר הטקטיקה'' מופיעה הקדמה. תקרא אותה ואז תלחץ על ''הבא''.בשלב הבא, אתה בוחר את המערך לפיו הטקטיקה תיבנה.
לצורך המדריך אני אבחר במערך 4-2-3-1. אחרי שאתה בוחר את המערך, יש ללחוץ ''הבא''.לאחר מכן, אתה בוחרים את גישת המשחק של הקבוצה: קשיחה מאוד, קשיחה, מאוזנת, גמישה וגמישה מאוד.
לאחר שאתה בוחר את הגישה, יש ללחוץ ''הבא''.כעת תתבקש לבחור את סגנון המשחק. לאחר שבחרת את סגנון המשחק יש ללחוץ ''הבא''.כעת אתה בוחר את תפקידי השחקנים (Roles). מומלץ להיעזר בדו''ח הקבוצתי של עוזר המנג'ר ולראות את השחקנים הכי טובים בכל עמדה ואת התפקידים שלהם ולפי זה לקבוע אותם.
בסיום בחירת התפקידים לחץ על "הבא".לאחר התפקידים, אתה צריך לבחור את משימות השחקנים (משימות הגנה, משימות התקפה וכו'). אם אתה בוחר לפי ההרכב, ליד התפקיד יש את המשימה הכי מתאימה לו לפי ה-Role.
בסיום הבחירה לחץ "הבא".הדבר האחרון שתתבקש לבחור כעת הוא האסטרטגייה. לאחר שאתה בוחר את האסטרטגייה יש ללחוץ ''הבא''.בשלב האחרון אתה שומר את הטקטיקה ובוחר לה שם. לאחר בחירת השם יש ללחוץ ''הבא''.זהו, כעת יופיע סיכום של הטקטיקה החדשה שיצרת.
*אתם יכולים להעלות את הטקטיקות שיצרתם לאתר (כמובן אם הן עובדות טוב עם כמה קבוצות).
*אתם יכולים לשאול שאלות אם עדיין לא הבנתם, ואני אענה לכם.
*עבדתי המון זמן על המדריך, אשמח לתגובות בונות.
*המדריך מיועד למתחילים ולאלה שלא יודעים איך לבנות טקטיקה טובה.
מאמר זה הועלה ע"י המשתמש MatanB בתאריך 15/09/2012
FMisrael.com - אתר המנג'ר הישראלי